News

Darba vakance

SIA „ENERGY GROUP LV” aicina savā komandā projektu vadītaju (elektromateriāli, apgaismojums).

  Piedāvājam pastāvīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā, draudzīgu un zinošu kolēģu profesionālo atbalstu, ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas.

Prasības:

  • Labas komunikācijas spējas;

  • Augsta pašmotivācija pārdošanas rezultātu sasniegšanā;

  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;

  • Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;

  • Veiksmīga darba pieredze elektromateriālu, apgaimojuma tirdzniecībā;

  • Zināšanas apgaismojuma un elektromateriālu jomā;

  • B kategorijas autovadītāja apliecība;

  • Spēja strādāt komandā;

  • Vēlamas iemaņas darbā ar Dialux un AutoCad programmām;

  • Vēlama tehniskā izglītība.

Pienākumi:

  • Jaunu klientu piesaiste;

  • Klientu konsultēšana un piedāvājumu veidošana atbilstoši klienta vajadzībām;

  • Apgaismojuma projektu piedāvājumu sagatavošana un prezentēšana esošajiem un potenciālajiem klientiem;

  • Projekta gaitas koordinēšana - objekta nodošanai.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu – jevgenijs@energygroup.lv.