Produkcija

Instrumenti

   Kompānija "ENERGY GROUP LV" ir plaši pazīstama Latvijā, kā uzticams augstas kvalitātes apgaismes produktu, elektroiekārtu un elektroinstalācijas materiālu piegādātājs. Mēs esam gandarīti, ka daudzi profesionāļi izvēlas mūs, un sadarbojas ar kompāniju "ENERGY GROUP LV" jau daudzus gadus. Mēs vienmēr cenšamies ieklausīties mūsu partneru vajadzībās. Pateicoties šiem lūgumiem, mēs sākam pārdot ērtus un drošus instrumentus no ražotāja Högert Technik, kas paredzēti profesionāļiem. Pirms piedāvāt šos instrumentus, mēs esam rūpīgi izpētījuši pozitīvās atsauksmes par šo instrumentu izmantošanu Eiropā un esam saņēmuši pirmās atsauksmes par produkta labo kvalitāti arī Latvijā. Tagad mēs varam ar pārliecību ieteikt labāko risinājumu mūsu partneriem, kas elektriķiem, instalātoriem un būvniekiem padarīs darbu daudz vieglāku un viņu darba rezultātus labākus.

 

   Kompānija "ENERGY GROUP LV" ir ekskluzīvais uzņēmuma Högert Technik pārstāvis Latvijā. Zemāk varat izlasīt informāciju par ražotāju, kas apliecina produkta kvalitāti. Izmantojiet iespēju uzlabot savu darba procesu!

Lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67281281 vai sūtiet e-pastu: oleg@energygroup.lv

 

 

 

Kvalitāte Högert Technik

 

   Högert Technik instrumentu kvalitāte ir daudzu faktoru rezultāts . Atbilstība augstākajiem standartiem, kas apstiprināti ar iekšējo un ārējo kvalitātes revīziju specializētās laboratorijās. Kā daļa no šiem testiem ir tērauda izturības tests, ​​stiprības pārbaudes un koka materiāliem tests izmantojot mitruma mērītājus. Högert Technik instrumentu testu rādītāji ir augstāki nekā paredzēti EU prasībās. To ilustrē neatkarīgu Vācijas organizāciju testi, piemēram, TÜV Rheinland un sertifikācijas institūts VDE, kas ir piešķīrušas uzņēmuma Högert Technik produktiem svarīgākos standartus attiecībā uz rokas darbarīkiem un kvalitātes sertifikāciju, tadus kā GS, ISO, DIN un VDE.

 

 

Uzņēmuma HÖGERT TECHNIK instrumentiem ir sertifikāti:

 

 

   Kvalitātes zīme GS - kuru piešķir TÜV Rheinland, un norāda, ka instrumenti nesatur kaitīgas vielas, apstiprina elektroierīču drošību un uzticamību.

 

 

   OSA (Organisation for Safety Abrasive) – neatkarīga organizācija, kas apliecina pasaules labāko ražotāju abrazīviem (vārdam nav jēgas). Tas nodrošina augstu drošības līmeni lietotājiem.

 

   ISO - Starptautiskā Standartizācijas organizācija, izstrādā standartus. Atbilstība konkrētiem ISO standartiem ir atkarīga no neatkarīgo inspektoru veikta audita rezultātiem.

 

   DIN (Deutsches Institut für Normung) - Standartizācijas Centrs. DIN Īstenošana nozīmē, ka ražošanas process atbilst augstākajiem standartiem un produkts nodrošina saderību ar plaši izmantotām tehnoloģijām.

 

   VDE (Verband der Elektrotechnik) - neatkarīga sertifikācijas institūcija VDE no Vācijas. Šo sertifikātu piešķir pēc vairākiem stingriem testiem, ieskaitot darbu pie lielām slodzēm. Šis simbols uz iepakojuma informē lietotāju, ka instrumenti, ja to pareizi izmanto, ir droši.

 

Plašāku informāciju par ražotāju jūs varat atrast tīmekļa vietnē: www.hoegert.com