Produkcija

Bezvadu gudrā māja

  Jauna Z-WAVE sistēma pārveidos Jūsu māju ar parasto instalāciju par pašregulējošu mehānismu, kas atvieglos dzīvi visiem ģimenes locekļiem. Pateicoties Z-WAVE risinājumam, elektriskās iekārtas jūsu mājā var sazināties, nodrošinot Jūs ar plašām iespējām un ērtu lietojumprogrammu. Z-WAVE nodrošina komfortu un drošību Jūsu mājās.

 

  Fibaro Z-WAVE sistēmas ierīces aprakstus un prezentācijas Jūs varat apskatīt šeit:

1.Sistēmas iespējas un prezentācija

2.Home Center2 un prezentācija

3.Home Center Lite un prezentācija

4.Sienas kontakts un prezentācija

5.RGBW kontrolleris un prezentācija

6.Kustības sensors un prezentācija

7.Plūdu sensors un prezentācija

8.Dūmu sensors un prezentācija

9.Logu un durvju sensors un prezentācija

 

  Tā piedāvā vienkāršu instalācijas procesu, kas izslēdz nepieciešamību uzstādīt simtiem metru vadu. Mūsu miniatūras moduļus var uzstādīt jebkurā sienas slēdža kārbā aiz gaismas slēdža vai nozarkārbā, un tie ir saderīgi ar ikkatru elektrisko sistēmu. Tā ir vienīgā tirgū pieejama sistēma, kas var regulēt gaismas diožu apgaismes vai luminiscences gaismas, elektrisko sistēmu bez neitrālā vada (vecā tipa elektriskās sistēmas).

 

  Fibaro ierīcēm nav pastāvīga savienojuma ar ēkas infrastruktūru. Tātad, ja Jūs vēlaties pārveidot savu dzīvokli, pārbūvēt dažas sienas un mainīt interjera dizaina koncepciju tā nav problēma - dariet to! Vienkārši izņemt kādu konkrētu moduli no sienas un instalējiet to jaunajā atrašanās vietā. Pateicoties bezvadu tīklam modulis automātiski atjaunina savu atrašanās vietu un atsākt sadarbību ar pārējiem sistēmas elementiem.